اتحادیه لوله بازکنی در شهر کرج کجاست؟ آدرس و تلفن اتحادیه

هر صنف و کسب وکاری دارای یک اتحادیه است که مرجع اصلی قیمت گذاری، صدور مجوز کسب و کار و رسیدگی به تخلفات حین کار است. در کرج نیز برای لوله بازکنی یک اتحادیه تعریف شده است که در ادامه آدرس و شماره تماس اتحادیه لوله بازکنی در شهر کرج را برای شما گذاشته ایم.

آدرس و تلفن اتحادیه لوله بازکنی استان البرز

افرادی که بعنوان لوله بازکن در کرج فعالیت دارند، برای گرفتن مجوز باید به اتحادیه لوله بازکنی البرز مراجعه کنند، همچنین افرادی که شکایتی از لوله بازکن دارند نیز برای پیگیری شکایت یا رسیدگی به تخلف میتوانند به اتحادیه مراجعه کنند.

آدرس اتحادیه لوله بازکنی

اتحادیه لوله بازکنی زیر نظر اتحادیه تاسیسات مکانیک ساختمان فعالیت دارد که آدرس آن در کرج به شرح زیر است:

  • میدان سپاه، میدان والفجر، مقابل بانک تجارت، ساختمان بهاران، طبقه ۳، واحد ۳

شماره تلفن اتحادیه

  • ۰۲۶۳۲۷۷۴۶۶۳

شما میتوانید با شماره فوق تماس گرفته و اعلام کنید که تمایل به صحبت با واحد مرتبط با لوله بازکنی دارید. یا اینکه بصورت حضوری به آدرس ذکر شده مراجعه کنید.

خدمات اتحادیه لوله بازکنی چیست؟

همانطور که اطلاع دارید، اتحادیه لوله بازکنی، اصلی ترین مرجع برای مشخص کردن قیمت خدمات و همچنین رسیدگی به تخلفات و پیگیری شکایات مردمی در خصوص صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه در کرج است.

اما متاسفانه در حال حاظر تخلیه چاه و لوله بازکنی اتحادیه مستقل ندارد و همین امر باعث شده است که بسیاری از افراد دچار مشکل و سردرگمی شوند. به همین دلیل شما هر زمان که نیاز داشتید باید به آدرس و شماره تماسی که در بالاتر ارائه شد مراجعه کنید.

از جمله خدمات اتحادیه میتوان به موارد زیر اشاره کرد”

  • تعیین نرخ مصوب برای خدمات لوله بازکنی
  • تعیین نرخ مصوب برای خدمات تخلیه چاه و حفر چاه
  • صدور مجوز کسب و کار برای لوله بازکن ها
  • رسیدگی به تخلفات لوله بازکن های دارای مجوز
  • رسیدگی به شکایات مردمی در خصوص فعالیت های شرکت های لوله بازکنی

سخن پایانی

هر زمان که نیاز به خدمات لوله بازکنی در کرج داشتید، ابتدا مطمئن شوید که با جای مطمئن و دارای مجوز تماس گرفته اید و همچنین در خصوص مبلغ کار نیز همان ابتدا توافق کنید و سپس برای اعزام به محل خود درخواست ثبت کنید، چرا که اتحادیه لوله بازکنی یک واحد مستقل نیست و بخشی از اتحادیه تاسیسات است و ممکن است رسیدگی به شکایات و تخلفات عملا سخت باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *